Deprecated: Elementor\Scheme_Typography 2.8.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine Elementor\Core\Schemes\Typography kullanın. in /home/arabaci/public_html/wp-includes/functions.php on line 5053

25 Yıllık Tecrübe

Ankara’da otomotiv sektöründe faaliyet gösteren MEGA PLAZA, Türkiye’nin ilk Hyundai yetkili satış ve servisliğini yapmıştır.

Oto ekspertiz hizmetini ise profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda ilk olarak 2005 yılında tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

AUTOTEST 2005 yılında oto ekspertiz hizmeti vermeye başlamıştır.

2005 yılında AUTOTEST markası ile oto ekspertiz hizmeti vermeye başlayan MEGA PLAZA her yıl farklı bölgelerde açmış olduğu şubeleriyle hizmet verdiği istasyon sayısını artırarak büyümektedir. markasını 2010 yılında 5 önemli kente taşımakla beraber alanında en güvenilir ve lider marka olmanın bilincinde emin adımlarla büyümektedir.

 

Mutluluk Kaynağımız

AUTOTEST ailesi olarak müşterilerimizin araç alım tercihlerinde daha doğru kararlar vermelerinde katkımızın olduğunu bilmek, en büyük mutluluk kaynağımızdır.

 

İkinci elde bize gelin, risk almayın!

25 yıldır sektördeki tecrübemiz ve uzman kadromuzla, ikinci el araç alım satımlarında aldığınız aracın durumunu öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

 

Autrics was founded in 1999

A wonderful serenity taken possession into entire soul also like these are main partcreated for the bliss often soul like

 
 

530

Happy Client

100%

Customer Satisfaction

530

Happy Customers

Expert Team

 Jhon Wick

Jhon Wick

Lead Painter

4

Years of Experience2

Projects Done2

                Michel Andarson

Michel Andarson

Lead Painter

4

Years of Experience2

Projects Done2

                Jr. Adam Smith

Jr. Adam Smith

Lead Painter

4

Years of Experience2

Projects Done2